• Zimowiska, kolonie i obozy młodzieżowe

    Zimowiska, kolonie i obozy młodzieżowe

WIELKOPOLSKA 2019

Kolonie letnie
AKTYWNY WYPOCZYNEK
Wiek uczestników 8 - 12 lat

BISKUPIN – wieś w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie żnińskim, w gminie Gąsawa (na Pojezierzu  Gnieźnieńskim). Leży w obrębie regionu historyczno-etnograficznego zwanego Pałukami, otoczony jeziorami. Na jej terenie znajduje się znane Muzeum Archeologiczne.

OBÓŻ MŁODZIEŻOWY WŁOCHY - CATTOLICA 2019

OBÓZ MŁODZIEŻOWY
TURNUS: 1-10.08.2019
 
CATTOLICA – nadmorski kurort wypoczynkowy, położony na przedgórzu Apeninów, na włoskiej Riwierze Adriatyckiej, 10 km na południe od Rimini. Świetna lokalizacja do zwiedzania najpiękniejszych miejsc we Włoszech ( tylko 30 km do San Marino ). Szeroka na 100 m plaża z leżakami, parasolami, zjeżdżalniami oraz boiskami do siatkówki i piłki plażowej. W Cattolice i pobliskim Rimini tętni wakacyjne życie nocne i wieczorne, a liczne dyskoteki uatrakcyjniają pobyt wakacyjny. 
ZAKWATEROWANIE: 1 nocleg  w Czechach  w hotelu Panon*** w Hodoninie, 7 noclegów w Hotelu K2*** położonym 5 minut spacerem od hotelowej plaży z parasolami i leżakami. Pokoje klimatyzowane, 3 i 4-osobowe z łazienkami, TV, bezpłatnym WiFi, sprzątane codziennie.
WYŻYWIENIE: 2 posiłki (śniadanie i obiadokolacja) w hotelu Panon ***
3 posiłki dziennie w hotelu K2***: śniadanie w formie bufetu, lunch – makarony lub pizza, owoce, woda w karafkach oraz kolacja - pierwsze i drugie danie, warzywa, owoce lub lody, woda w karafkach. Pierwszym posiłkiem będzie kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim - śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną
TRANSPORT: Autokar wyposażony w  klimatyzację, DVD,WC, uchylne fotele i barek
UBEZPIECZENIE: NNW + KL oraz bagaż  w ERV

Inter Tours
Prymasa Wyszyńskiego 1/1
20-102 Lublin

pon. - pt.
08.00 - 16:00