• Zimowiska, kolonie i obozy młodzieżowe

    Zimowiska, kolonie i obozy młodzieżowe

BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI 2019

Kolonie letnie, obóz młodzieżowy       
Wiek uczestników: 12 - 16  lat

Złote Piaski - to jeden z najbardziej znanych czarnomorskich kurortów Bułgarii. Ośrodek ten powstał w 1957 r. jako naturalna kontynuacja Parku Przyrodniczego Złote Piaski. Ciepłe morze, piękne szerokie plaże pokryte wspaniałym, złotym piaskiem (stąd nazwa). Kurort jest bardzo popularny zwłaszcza wśród młodzieży, wspaniałe warunki do wypoczynku, uprawiania sportów, rozrywek, wiele klubów na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o poziom usług, stan zaplecza, komfort i przepych, kurort jest naprawdę na światowym poziomie.   Złote Piaski to najlepsze miejsce na zawieranie nowych znajomości - wszystko to przesądza    o popularności tego kurortu

WIELKOPOLSKA 2019

Kolonie letnie
AKTYWNY WYPOCZYNEK
Wiek uczestników 8 - 12 lat

BISKUPIN – wieś w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie żnińskim, w gminie Gąsawa (na Pojezierzu  Gnieźnieńskim). Leży w obrębie regionu historyczno-etnograficznego zwanego Pałukami, otoczony jeziorami. Na jej terenie znajduje się znane Muzeum Archeologiczne.

OBÓŻ MŁODZIEŻOWY WŁOCHY - CATTOLICA 2019

OBÓZ MŁODZIEŻOWY
TURNUS: 1-10.08.2019
 
CATTOLICA – nadmorski kurort wypoczynkowy, położony na przedgórzu Apeninów, na włoskiej Riwierze Adriatyckiej, 10 km na południe od Rimini. Świetna lokalizacja do zwiedzania najpiękniejszych miejsc we Włoszech ( tylko 30 km do San Marino ). Szeroka na 100 m plaża z leżakami, parasolami, zjeżdżalniami oraz boiskami do siatkówki i piłki plażowej. W Cattolice i pobliskim Rimini tętni wakacyjne życie nocne i wieczorne, a liczne dyskoteki uatrakcyjniają pobyt wakacyjny. 
ZAKWATEROWANIE: 1 nocleg  w Czechach  w hotelu Panon*** w Hodoninie, 7 noclegów w Hotelu K2*** położonym 5 minut spacerem od hotelowej plaży z parasolami i leżakami. Pokoje klimatyzowane, 3 i 4-osobowe z łazienkami, TV, bezpłatnym WiFi, sprzątane codziennie.
WYŻYWIENIE: 2 posiłki (śniadanie i obiadokolacja) w hotelu Panon ***
3 posiłki dziennie w hotelu K2***: śniadanie w formie bufetu, lunch – makarony lub pizza, owoce, woda w karafkach oraz kolacja - pierwsze i drugie danie, warzywa, owoce lub lody, woda w karafkach. Pierwszym posiłkiem będzie kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim - śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną
TRANSPORT: Autokar wyposażony w  klimatyzację, DVD,WC, uchylne fotele i barek
UBEZPIECZENIE: NNW + KL oraz bagaż  w ERV

Inter Tours
Prymasa Wyszyńskiego 1/1
20-102 Lublin

pon. - pt.
08.00 - 16:00