TERMIN: 24/06 - 03/07/2019

Zakwaterowanie:

  • Czechy - Hotel Panon *** w Hodoninie, 1 nocleg (24-25/06/19)
  • Włochy - Hotel K2 *** w miejscowości Cattolica, 7 noclegów (25/06-02/07/19)
  • Czechy - Hotel Panon *** w Hodoninie, 1 nocleg (02-03/07/19)

      

Cattolica - nadmorski kurort wypoczynkowy, położony na przedgórzu Apeninów we włoskiej Riwierze Adriatyckiej, 10km na południe od Rimini. Jest to świetna lokalizacja do zwiedzania najpiękniejszych miejsc we Włoszech (tylko 30km od San Marino). Na miejscu czeka szeroka na 100m plaża z leżakami, parasolami, boiskami do siatkówki i piłki plażowej oraz zjeżdżalniami. W Cattolice i pobliskim Rimini tętni wakacyjne życie nocne i wieczorne, a liczne dyskoteki uatrakcyjniają pobyt wakacyjny.

 

Hotel K2 ***: Położony 5 minut spacerem od hotelowej plaży z parasolkami i leżakami;

Pokoje: 2,3 i 4-osobowe, klimatyzowane, TV, własna łazienka, Internet wi-fi bez opłat, pokoje codziennie sprzątane

Wyżywienie:

  • Hotel Panon *** (śniadanie i kolacja)
  • Hotel K2 *** (śniadanie w formie bufetu, kolacja - pierwsze i drugie danie, warzywa, owoce lub lody, stół przekąsek, woda w karafkach)

Transport: autokar o podwyższonym standardzie (WC, barek, klimatyzacja)

Wyjazd 24.06.19 z Lublina w godzinach rannych, przejazd do hotelu w Czechach, kolacja i nocleg

Wyjazd 25.06.19 z hotelu po śniadaniu, przejazd przez Austrię do Włoch

Przyjazd do Cattolicy około godziny 20:00, kolacja, nocleg

Wyjazd z Cattolicy 02.07.19 po śniadaniu, przejazd przez Włochy, Austrię do hotelu w Czechach, kolacja, nocleg.

Wyjazd z Hodonina 03.07.19 po śniadaniu w kierunku Morawskiego Krasu (zwiedzanie), powrót do Lublina w godzinach nocnych.

Wycieczki w cenie:

San Marino - najmniejsze i najstarsze państwo na świecie, gdzie można między innymi zobaczyć: Bramę Św. Franciszka (siedziba gwardii San Marino), Plac Garibaldiego, Pałac Rządowy, trzy wieże wznoszące się nad miastem na szczycie Góry Tytana: Guaita z Przesmykiem Czarownic, Cesta i Mondale.

Mondaino - średniowieczne miasteczko na granicy dwóch regionów Emilii Romanii i Marche. W programie zawarte jest zwiedzanie miasteczka oraz wytwórni lokalnych wyrobów spożywczych (sery, wędliny, sól, oliwa i wino) połączone z ich degustacją i możliwością zakupu.

Gradara - małe miasteczko z zachowaną, wspaniałą średniowieczną zabudową. W programie spacer murami miasta.

Morawski Kras - należy do najwspanialszego regionu krasowego w środkowej Europie. Na całym terenie znajduje się więcej niż 1100 jaskiń, z których cztery udostępnione są dla zwiedzających. Zwiedzanie Jaskini Punkevni z możliwością spływu łodziami podziemną rzeczką Punkvią połączoną ze zwiedzaniem dna przepaści Macocha. Znana na całym świecie o głębokości ponad 138 metrów i jest największą przepaścią tego rodzaju w Czechach i środkowej Europie. Górna jej część ma 174 metry długości oraz 76 metrów szerokości).

Wycieczki Fakultatywne (dodatkowo płatne):

Rzym - wycieczka całodzienna, w programie Plac i Bazylika Św. Piotra, spacer na trasie Koloseum - Forum Romanum - Forum Trajana - Ołtarz Ojczyzny - Kapitol - Pantenon Plac Navona - Fontanna Czterech Rzek - Fontanna di Trevi - Plac i Schody Hiszpańskie (cena 50 euro, przy 30 os.)

Wenecja - wycieczka całodzienna, w programie rejs statkiem na trasie Chioggia - Wenecja - Chioggia, zwiedzanie Wenecji, Plac i Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Wieża Zegarowa, Canale Grande, Most Rialto (cena 35 euro, przy 30 os.)

 

Ubezpieczenie : KL 10 000 €, NNW 10 000 PLN oraz bagaż 1 000 PLN w ERV 

Obowiązkowe dokumenty: dowód osobisty (dzieci - paszport lub dowód tymczasowy) oraz karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego)!!!

CENA: 800 zł + 280 euro

Wyżywienie HB – 2 posiłki (śniadanie i kolacja)

 

CENA ZAWIERA: transport autokarem, opłaty drogowe, parkingi, ubezpieczenie NNW, KL + bagaż w ERV, bilety wstępu do Jaskini Punkevni, 9 noclegów, opłata klimatyczna, wyżywienie, wycieczki w cenie (San Marino, Mondaino, Gradara, Morawski Kras)