WŁOCHY

RIWIERA ADRIATYCKA - RIMINI + WENECJA

Wiek uczestników  14 – 18 lat

 

CENA: 1720 zł

Termin: 29.07– 08.08 2013 (8 noclegów) 11dni

 

RIMINI to jedno z najpopularniejszych ośrodków turystyczno – wypoczynkowych nad północnym Adriatykiem. Słońce i plaże to nie są jedyne motywy, dla których Rimini to jedno z najpopularniejszych włoskich kurortów. Przemawiają za tym również liczne lokalne, centra rozrywki oraz parki wodne, które przyciągają tutaj przede wszystkim młodych ludzi. Miasto jest jednym z najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych  kurortów wypoczynkowych w całym Basenie Morza Śródziemnego.

 

Zakwaterowanie: HOTEL  MARIKA*** położony w Rimini ok. 50 m od pięknej, ogólnodostępnej piaszczystej plaży z nadzorem miejscowych ratowników, blisko od  rozrywkowego centrum miasta. Hotel oferuje pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami – możliwe są łóżka piętrowe, TV, klimatyzacją (dodatkowo płatna). Do dyspozycji uczestników: bar, restauracja, sala TV, recepcja.

 

Wyżywienie:

 (3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja oraz prowiant na drogę powrotną).

 Hotelowa restauracja oferuje kuchnię genueńską, rzymską i włoską.


Cena zawiera:

- transport autokarem

- zakwaterowanie w hotelu (8 noclegów)

- wyżywienie: 3 posiłki dziennie w hotelowej restauracji (śniadanie, obiad, kolacja) oraz prowiant na drogę powrotną

- ubezpieczenie KL, NNW oraz bagaż

- realizację programu

- opiekę doświadczonej kadry pedagogicznej (wychowawcy, kierownik)

- opiekę pilota

- opiekę medyczną

- podatek VAT

- wycieczki:

 WENECJA

 SAN MARINO – zwiedzanie najstarszej republiki, zakupy.

 

 

Program:

Dzień 1

Zbiórka uczestników w godzinach porannych. Przejazd przez Polskę, Czechy i Austrię do Włoch. W trakcie podróży przewidziany jest dłuższy postój na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 15 Euro). Przejazd nocny.

Dzień 2

Przyjazd do hotelu w Rimini. Obiad. Zakwaterowanie. Spacer po okolicy. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3 – 9

Pobyt w Rimini. Program obozu: kąpiele w morzu, plażowanie, zajęcia sportowe i rekreacyjne, zajęcia integracyjne i programy animacyjne w hotelu prowadzone przez kadrę animatorów. Dyskoteki w najpopularniejszych klubach kurortu m in. Carnabi oraz Baia Imperiale. Realizacja wycieczek zawartych w cenie imprezy oraz dodatkowo płatnych –  fakultatywnych.

Dzień 10

Śniadanie.

Wykwaterowanie z hotelu.

Przejazd do Wenecji –  9 godzinne zwiedzanie miasta. Rejs statkiem po Lagunie Weneckiej. Po rejsie zwiedzanie: Plac św. Marka, Bazylika św. Marka – jedna z najpiękniejszych świątyń wybudowanych w stylu mauretańsko – bizantyjskim. Zobaczymy też Pałac Dożów, Most Westchnień. Spacer malowniczym uliczkami do Mostu Rialto i Canale Grande.                         Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd nocny.

Dzień 11

Powrót do Lublina w godzinach popołudniowych.Cena nie zawiera: 

- kaucji zwrotnej (15 Euro)

- opłat za bilety wstępu do dyskotek ok. 5 – 12 Euro za jeden wstęp

- opłat za wycieczki fakultatywne:

 

Wycieczki fakultatywne:

 

- RZYM – całodniowa wycieczka do Rzymu. Zwiedzanie Watykanu (Bazylika i Plac św. Piotra). Spacer i zwiedzanie: Zamek św. Anioła, Piazza Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Forum Romanum, Koloseum –   50 Euro.

 

- MIRABILANDIA – największy na Wybrzeżu Adriatyckim park rozrywki z wieloma atrakcjami – 25 Euro.WYCIECZKI FAKULTATYWNE BĘDĄ  REALIZOWANE PRZY  ZGŁOSZENIU MIN. 35 OSÓB CHĘTNYCH

 

Uwaga!   Wymagany ważny paszport!