PIELGRZYMKA DO FATIMY

 

CENA : 2090 zł + 150 €/os.

1 dzień

Spotkanie na Placu zamkowym w Lublinie. Przejazd przez Polskę i Czechy w okolicę Pilzna. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Przejazd przez Niemcy do Francji w okolicę Beaune. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień

Wykwaterowanie wczesnym rankiem. Przejazd do Ars sur Formans – miasteczka związanego ze Św. Janem Vianneyem, gdzie znajduję się Bazylika oraz muzeum poświęcone patronowi proboszczów. Przejazd na południe Francji do Lourdes. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.  Uczestnictwo w codziennej procesji Maryjnej. Powrót do hotelu i nocleg.

4 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie miejsc związanych z Objawieniami oraz św. Bernadetą; Młyn Boly, Kościół Parafialny, dawne więzienie, Grota Objawień, Sanktuarium, Droga Krzyżowa. Czas wolny w czasie którego można uczestniczyć w procesjach, uroczystościach oraz kąpielach. Obiadokolacja. Wieczorem wyjazd w drogę do Portugalii. Przejazd nocny przez Hiszpanię.

5 dzień

Przyjazd do Fatimy. Zwiedzanie Sanktuarium oraz wiosek Valinhos oraz Aljustrel związanych z pastuszkami. Czas Wolny. Zakupy. Zakwaterowanie. Odpoczynek. Obiadokolacja. Uczestnictwo w Różańcu oraz Procesji Światła.  Powrót do hotelu i nocleg.

6 dzień

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie dwóch wspaniałych Klasztorów wpisanych na Listę UNESCO w Batalha oraz Alcobaca. Przejazd nad Ocean Atlantycki do Nazare, miasteczka któremu patronuje Matka Boża strzegąca rybaków. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Uczestnictwo w Różańcu oraz Procesji Światła. Powrót do hotelu i nocleg.

7 dzień

Śniadanie. Przejazd do Lizbony (ewentualne zwiedzanie uzależnione od godzin wylotu). Przejazd na lotnisko, odprawa i wylot. Przylot do Warszawy. Transfer do Lublina.

 

CENA ZAWIERA:

           Przelot samolotem z Lizbony do Warszawy

           Przejazd autokarem oraz transfer Warszawa - Lublin

           Ubezpieczenie

           5 noclegów w hotelach (pokoje 2,3 osobowe)

           4 śniadania kontynentalne, 6 obiadokolacji

           Opiekę pilota - przewodnika

           Podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:

           Napojów do obiadokolacji

           Biletów wstępu oraz opłat za przewodników lokalnych(ok. 50 euro)