BUŁGARIA

ZŁOTE PIASKI + STAMBUŁ

Wiek uczestników    14 – 18 lat

 

Cena:  1720 zł

Termin: 03.08 – 14.08.2013  (8 noclegów) 12 dni

ZŁOTE PIASKIto jeden z najbardziej znanych czarnomorskich kurortów Bułgarii. Ośrodek ten powstał w 1957 r. jako naturalna kontynuacja Parku Przyrodniczego Złote Piaski. Ciepłe morze, piękne szerokie plaże pokryte wspaniałym, złotym piaskiem (stąd nazwa). Kurort jest bardzo popularny zwłaszcza wśród młodzieży, wspaniałe warunki do wypoczynku, uprawiania sportów, rozrywek, wiele klubów na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o poziom usług, stan zaplecza, komfort i przepych, kurort jest naprawdę na światowym poziomie. Złote Piaski to najlepsze miejsce na zawieranie nowych znajomości - wszystko to przesądza o popularności tego kurortu.

Zakwaterowanie: HOTEL  MAK***   – sześciopiętrowy hotel położony w samym centrum Złotych Piasków, 250 m od piaszczystej plaży. Otoczony jest pięknym parkiem, który sprawia iż wypoczynek w tym miejscu jest spokojny a jednocześnie obfitujący w wiele atrakcji dostępnych w zasięgu ręki. Hotel oferuje 140 wygodnych pokoi, wszystkie z klimatyzacją, telefonem, TV, łazienką z WC i wanną, taras ze stolikiem i krzesłami. Do dyspozycji gości jest recepcja z lobby czynna 24 godziny, kącik z TV SAT, 3 windy, restauracja z tarasem wśród zieleni, basen z parasolami i leżakami. Hotel oferuje: fitness, mini market, bilard i tenis stołowy, możliwość skorzystania z internetowej sieci bezprzewodowej (WI - FI).

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego bufetu (smaczna kuchnia bułgarska i europejska), śniadanie, obiad i kolacja, do posiłków serwowane są napoje. W hotelu tranzytowym 2 posiłki – śniadanie i obiadokolacja  Prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera:

- transport autokarem

- zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu w Złotych Piaskach, 1 nocleg tranzytowy

- wyżywienie: 3 posiłki dziennie w hotelowej restauracji w Złotych Piaskach (śniadanie, obiad, kolacja), 2 posiłki w hotelu przy granicy z Turcją (śniadanie i obiadokolacja), 1 obiad w Stambule oraz prowiant na drogę powrotną.

- ubezpieczenie KL, NNW oraz bagaż

- realizację programu

- zajęcia animacyjne i zabawy integracyjne

- opiekę doświadczonej kadry pedagogicznej (wychowawcy, kierownik)

- opiekę pilota

- opiekę medyczną

- podatek VAT

- wycieczki: Stambuł,  Monaster Aładża.

 

Program:

Dzień 1

Zbiórka uczestników o godz. 10.00  Przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry i Serbię. W trakcie podróży dłuższy postój na gorący posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 10 Euro). Przejazd nocny.

Dzień 2

Przyjazd do Bułgarii do hotelu na nocleg tranzytowy w pobliżu granicy z Turcją. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i całodzienna wycieczka do Stambułu. Zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta min.: Hagia Sofia, Błękitny Meczet, Hipodrom, Złoty Bazar, Pałac Topkapi. W trakcie zwiedzania – obiad. W godzinach wieczornych wyjazd do Złotych Piasków.

Dzień 4

Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach porannych. Zakwaterowanie w hotelu. Obiad. Odpoczynek.

Dzień 5 – 10

Pobyt w Złotych Piaskach. Program obozu: kąpiele w morzu, plażowanie, zajęcia sportowe i rekreacyjne, zajęcia integracyjne i programy animacyjne w hotelu prowadzone przez kadrę animatorów. Dyskoteki w najpopularniejszych klubach w Złotych Piaskach – Club Malibu, Club Papaya,  PR Club. Wycieczka piesza do skalnych klasztorów Monaster Aładża.

Dzień 11

Śniadanie. Wykwaterowanie z pokoi. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd nocny.

Dzień 12

Powrót do Lublina w godzinach wieczornych.

 

Cena nie zawiera:

- kaucji zwrotnej (15 Euro)

- opłat za bilety wstępu do dyskotek ok. 5 – 8 lewa za jeden wstęp

- opłaty za klimatyzację w pokojach 5 Euro

- Opłat za wycieczki fakultatywne

 

Wycieczki fakultatywne:

- PARK WODNY AQUAPOLIS – miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 40 tys. m2, z wieloma zjeżdżalniami i innymi atrakcjami wodnymi   19 Euro.


- WARNA I DELFINARIUM – wycieczka autokarowa do Warny, zwiedzanie Mauzoleum Warneńczyka. Pokaz w delfinarium, czas na zakupy –  29 Euro.


- JEEP SAFARI – przejażdżka jeepami po okolicy z piknikiem (specjały kuchni bułgarskiej) oraz animacjami (tradycje bułgarskie) –  25 Euro.WYCIECZKI FAKULTATYWNE BĘDĄ REALIZOWANE PRZY ZGŁOSZENIU MIN. 35  OSÓB   CHĘTNYCH

 

Wymagany ważny paszport !!!